mls24.pl

PAGE_SLOGAN1

PAGE_SLOGAN2

PolishEnglish
Pomoc


Mieszkanie z luksferami
x

Luksfery to inaczej szklane pustaki, które coraz częściej zdobią mieszkania. Są oryginalnym dodatkiem i potrafią ożywić niejedno wnętrze. Rozświetlają ciemne pomieszczenia, powiększają optycznie małe pokoje, a przy tym, są doskonałą izolacją termiczną i akustyczną.

Read more...
 
Domowa biblioteka-domowy azyl
x

designordesign.wordpressBiblioteka to nie tylko miejsce do pracy, ale także, oaza spokoju, ciszy i miejsce do wypoczynku. Są oryginalnym wnętrzem w każdym domu. Współczesne biblioteki w niczym nie przypominają dawnych, zakurzonych miejsc. Obecnie, urządzane są na poddaszu, w suficie, w formie koła, leżanki bądź huśtawki.

Read more...
 
Pokój dziecka według feng shui
x

www.dom.plOdpowiedni rozwój dziecka w dużej mierze zależy od posiadania własnego pokoju i tego w jaki sposób go urządzisz. Pomieszczenie przyjazne dziecku powinno być odpowiednio duże.

 

Read more...
 
Oaza spokoju-pomysły na ładny taras i balkon
x

www.urzadzamy.plTaras lub balkon są często naszą miejską oazą spokoju. Meble ogrodowe, kwiaty i różnego rodzaju dodatki są idealne, aby stworzyć ciekawą aranżację. Ciekawym rozwiązaniem jest również sama zabudowa balkonu. Balustrady warto przystroić pnączami roślin, a nasz kącik stanie się bardziej prywatny. W tak urokliwym miejscu, przyjemnie będzie rano zjeść śniadanie lub wypić kawę.

 

Read more...
 
GDAŃSK WRZESZCZ - Biurowiec Neptun
x

Biurowiec Neptun w Gdańsku Wrzeszczu powstaje w Alei Grunwaldzkiej 107/109 na miejscu dawnej Galerii Centrum. Budynek ma być 19-kondygnacyjny. W biurowcu znajdzie się 16 tys. mkw. powierzchni biurowej, handlowej oraz 3 kondygnacyjny podziemny parking na 159 aut oraz dodatkowo miejsce na rowery. Parter przewidziany jest na lokale handlowo-usługowe, zaś pierwsze piętro na sale konferencyjne oraz ogólnodostępną restaurację.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Next > End >>

Page 1 of 9